Dovolen s Andlem na horch - relaxan pobyt -Slovensko - Vysok Tatry - Tatransk Lomnice - hotel Morava pobyt nejen pro seniory - zjezdy dotovan 55+

Ubytování s polopenzí, dopravou,  koupání v termálech Vrbov,  a procedurami v cen.

Tatranská Lomnica leí pímo pod úpatím Lomnického štítu. Hotel je vzdálen cca 10 minut chze od autobusové / vlakové stanice. Hotel je mimoádn vhodný pro rodinnou dovolenou, seniorské pobyty, relaxaní – ozdravné pobyty, semináe, školení, spoleenské akce. Jeho výborná poloha umouje hostm podnikat túry do celé oblasti Vysokých Tater.

Hotel Morava ** - vybavení :
dvoulkové pokoje (koupelna se sprchovacím koutem a WC, TV), dvoulkové pokoje s balkonem (na poádání pistýlka – lko), (koupelna se sprchovacím koutem a WC,TV),
tylkové pokoje (koupelna se sprchovacím koutem a WC, telefon, TV), tylkové pokoje s balkónem (na poádání pistýlka – lko), (koupelna se sprchovacím koutem a WC, TV.
Parkovišt pro hotelové hosty je bezplatné. Pro hosty je k dispozici kavárna, restaurace,
Wi-fi zóna v recepci, kopírovací sluby na recepci, monost vyuití trezoru, TV a SAT v kavárn, dtský koutek, biliard, stolní tenis, stolní fotbal, další spoleenské hry.

V okolí jsou termální koupališt – AquaCity Poprad a Vrbov.
Relax centrum nabízí :
ástená a celotlová masá • Rašelinový zábal • Refrexní masá chodidel
Bioptron • Masání lko – Serafem

►►V cen pobytu jsou zahrnuty tyto sluby:

* 5× ubytování v pokojích bez balkonu (za píplatek 60,-K/den pokoj s balkonem)

* doprava autobusem

* 5x polopenze

* 1x výlet do termálních lázní Vrbov

* 1x rašelinový zábal

* 1x inhalace

* tanení veírek

* sluby delegáta

Cena nezahrnuje: rekreaní poplatek ( 30,- K/osoba 18-70 let/den), pojištní léebných a úrazových výloh v zahranií, fakultativní výlety

Monosti fakultativních zájezd : 

►  Hrebienok (cca 45 min.) – je východiskem turistických tras. Mete se zde dopravit pozemní lanovkou nebo pší chzí po asfaltové resp.lesní cest.
► Zamkovského chata (cca 45 min.)
► Slavkovský štít (6 hod.) – zdlouhavá túra. Zaátek je na Hrebienku a pokrauje smrem na Slezsky dm. Po cca 20 min. vás cesta dovede k rozcestníku, kde se vaše cesta odkloní smrem na Slavkovský štít.
► Téryho chata (2 hod.45 min.) – stedn nároná túra.
► Zbojnická chata – stedn nároná trasa, která z urité ásti vede po „Tatranské magistrále“.
► Skalnaté pleso – trasa je nenároná. Zaátek cesty je shodný s trasou na Hrebienok – Zamkovského chatu. U Zamkovského chaty se cesty rozdlují. Jedna z nich vede na Téryho chatu a druhá na Skalnaté pleso. Zpt je moné dostat se po stejné trase, pípadn mete vyuít kabinovou lanovku do Tatranské Lomnice. Ze Skalnatého plesa vedou další turistické trasy (chat na Zeleném plese, Tatranská Lomnice).
► Studenovodské vodopády, Rainerova chata (30 min.) – nenároná procházka podél Studeného potoka vás dovede k Studenovodským vodopádm. Dále mete pokraovat na Raienrovou chatu a potom po magistrále se mete vrátit zpt na Hrebienok.
► Nabídka celodenních výlet s poznáváním kulturních památek – Spiš a Kemarok, Levoa, Stráky, Stará ubova, Spišský hrad. Hostm se nabízí také návštvu Muzea Tatranského národního parku v Tatranské Lomnici a nedaleké botanické zahrady s expozicí tatranské pírody.

Pro více informací :  ► mobil : 606 453 889 ► nebo 604 671 303 ► mirtour@mirtour.cz, mete  vyuít i tlaítka na pravé stran - Rychlá volba - Napište nám. Tšíme se na Vás.

Termny:

Termndt do 15 letdospl osobaObjednvka
6 dn ve vybranm termnu3990,-4290,-Nezvazn objednat