AktualityKombinovaný víkendový pobyt v termálních lázních – Maarsko – Bükfürd s výletem do termálních lázní Sárvár – ubytování v penzionech
3 denní zájezdy s autobusovou dopravou a ubytováním se snídaní

Maarsko – Sárvár – msteko Sárvár se nachází poblí lázeského msta Bük, V komplexu termálních lázní Sárvár se nacházejí kryté a venkovní bazény s teplotou vody 30 – 38° C, které jsou navzájem propojeny, záitkový bazén s divokou ekou, tryskami, protiproudem a jacuzzi.
Souástí komplexu je velký plavecký bazén s adou atrakcí – bazén s vlnobitím, skluzavky, malé i obí tobogány apod.. K dispozici je sauna, relaxaní centrum, wellness, fitness, solárium, samoobsluná restaurace s bohatým výbrem výborných maarských pokrm.
Alkalicko-hydrogenkarbonátový a sodíko-chloridový léivý pramen je pedevším vhodný pi léb chorob pohybového ústrojí, léb chronických katar dýchacích cest, gynekologických potíí a dermatologických potíí.


16. prosince 2014, 21:38

Pt dvod pro navštívit Letovisko Studánka ****
1. Luxusní hotel v krásné pírod

Kombinace majestátních Orlických hor, tichých les a prvotídního ubytování s ochotným personálem vám garantuje skuten nezapomenutelný pobyt.
2. Wellness sluby

Nechte ruch msta a nekonený stres daleko za sebou. Zkušení maséi a wellness experti uzdraví vaše tlo a nabijí ho novou energií! Nabídku wellness balík naleznete zde.
3. Skvlá kuchyn

Pochutnejte si na podomácku pipravených eských i zahraniních pokrmech. Naši hosté chválí zejména speciality podle autentických recept Magdalény Dobromily Rettigové!
4. Pamatujeme i na sportovce

Vevnit si zahrajete bowling nebo kuleník, venku na vás eká hustá sí cyklostezek a spousta lyaských areál v blízkém okolí. Nabídku pobytových balík naleznete zde.
5. Pro milovníky kultury

Zajímají vás zámky, rádi pehlédnete širý lán krajiny z vysoké rozhledny a nebo vám ke štstí staí tichá píroda? U nás mete podniknout tucty krásných výlet!
 


16. prosince 2014, 21:32

9 - 12 z 142