AktualityPolopenze, skvlá poloha - 200 m od jezera Hévíz, centrumSzt. Andrase je propojeno s hotelem vytápnou chodbou

Termální jezero Hévíz, nacházející se nedaleko Balatonu, je nejvtší evropské pírodní jezero s léivou termální vodou. Léivý vliv má jeho termální voda, její teplota se pohybuje od 26 do 36°C. Hévíz je opravdu nádherné místo s velmi zajímavou pírodou, obklopenou lesy a jeho dominantu tvoí jezero s ervenými lekníny. Sezóna je zde prodlouena díky teplejšímu klimatu. Na podzim se teploty pohybují okolo 20-25°C a termální voda v jezee má okolo 24-36°C v závislosti na sezón. Díky tomu je monost koupání i v zimním období.
Voda je vodíkovo-karbonátová, sírová, jemn radioaktivní a obsahuje vápník a hoík. Léivá voda má píznivý vliv na velké mnoství onemocnní. Termální voda pomáhá pi léb chorob pohybového aparátu, nemoci kostí a pátee, enských chorob, krom toho podporuje produkci hormon psobících na ledviny, blahodárn psobí i na hladinu estrogen. Léivé je i bahno, které obsahuje sloueniny vápníku, hoíku, silícia, eleza, hlíníku, soli, radia... Práv úinky solí radia podporují a zvyšují látkovou výmnu, také podporují správné fungování láz, psobí i na nervovou soustavu. Neustále se opakující odpaování vody z jezera navíc také istí vzduch, a tak je prostedí Hévízu a lázní tém zbaveno prachu a alergen.

Velmi píjemný hotel se svou strategickou polohou v bezprostední blízkosti jezera s horkou termální vodou Hévíz je propojen vytápnou chodbou s krytými termálními bazény, které se nacházejí v rehabilitaním a revmatologickém centru Szt. Andráse. Hotel doporuujeme klientm všech vkových kategorií pro strávení relaxaní dovolené.

Kompletní seznam termín v lánku.


10. listopadu 2014, 18:10


13 - 16 z 142